Про нас

Про нас

Інтернет магазин Onlineprint.vrm.com.ua є логічним продовженням всього спектра послуг, які надає мережа оперативних поліграфій VRM.
Використовуючи наш онлайн магазин ви можете замовити нашу продукцію в будь-якому зручному вам місці через мережу інтернет. Саме для цього ми і створили онлайн магазин!
Наші переваги:
1. Ми працюємо 12 років на ринку України. Перелік нашої продукції і послуг дуже великий: візитки, друк на футболках, опеpaтівная полігрaфія, цифровий та широкоформатний друк, сувенірна продукція, полотна, пази, різні методи нанесення на тканини і різноманітні поверхні.
2. Власне виробництво. Всі наші замовлення ми робимо на своєму, дуже часто унікальному обладнанні. Це дає можливість робити замовлення в очнь стислі терміни і контролювати якість.
3. 9 офісів в Києві. Ви можете замовити доставку замовлення з найближчого офісу або ж забрати замовлення самостійно в будь-якому зручному Вам офісі.
4. Власна служба доставки. Наші кур’єри доставлять ваше замовлення в будь-яку точку Києва.
5. Головна наша гордість – наша команда! Ваші замовлення будуть прийняті і зроблені досвідченими фахівцями, які мають дуже великий багаж знань і умінь. Вони завжди прийдуть Вам на допомогу і допоможуть з будь-яким, навіть самим складним замовленням.

Все це дозволяє робити Ваші замовлення максимально швидко і за оптимальними цінами!